Неправдиві дані у декларації та несплата податків: «ОСНОВні» відомості про наймолодшого депутата з Покровська Руслана Сукова

Руслан Михайлович Суков – наймолодший депутат Покровської міської ради. Йому ще немає і 30 років, але  за свою недовгу політичну кар’єру він вже встиг змінити декілька партій. Прийшовши у міськраду від партії «Відродження», Руслан Михайлович виспівував оди міському голові та однопартійцям, а нещодавно вирішив очолити Покровську організацію політичної партії «Основа», продовжуючи робити те ж саме.

Відомий Руслан Суков у Покровську і процесом «лагідної» українізації. Саме він допомагав у замальовуванні назв магазинів та офісів чорною фарбою, незважаючи на протести підприємців.  Варто зазначити, що робив він це перед приїздом комісії на чолі з тодішнім губернатором Донеччини  Павлом Жебрівським, а не через патріотичні пориви душі.

Руслан Михайлович, як він сам вважає, людина публічна і сучасна, тому активно використовує соціальні мережі. Неодноразово виборці його округу звертались до обранця у коментарях, але замість того, щоб дослухатись до громади, депутат Суков дозволяє собі нецензурно лаятись на їх адресу або ж зовсім ігнорувати людей. Змінивши «Відродження» на «Основу», Руслан Суков почав регулярно критикувати у Фейсбуці сьогоднішню владу країни.

Що ж до фінансового благополуччя Сукова, то тут справи у депутата йдуть більш, ніж добре. Згідно з декларацією, яку надав народний обранець, він офіційно безробітний, але готівкою задекларував 30 тисяч доларів та 50 тисяч гривень.

У липні 2017 року депутат став щасливим володарем сільськогосподарської техніки SCHMIDT SWINGO 200. За машину 2012 року випуску безробітний Руслан Михайлович заплатив 350 тисяч гривень. Можливо, такий серйозний фінансовий ресурс Руслан Суков заробив, займаючись підприємницькою діяльністю? Але тоді виникає питання, чому дані про ФОП Суков не внесені до декларації?

Використовуючи відкриті дані, не важко дізнатись, що ФОП Суков Руслан Михайлович зареєстрував свій бізнес 4 вересня 2017 року. Головний вид діяльності — розведення інших видів тварин.

За словами знайомих депутата, він займається розведенням бджіл. З цього легко зробити висновок, що даний бізнес депутат мав відобразити у декларації, але цього не зробив. Невже Руслану Михайловичу так подобається статус безробітного, що він вирішив навіть порушити  закон і приховати інформацію? Чи його не вчить сумний досвід міського голови, який також не вважає за потрібне надавати правдиву інформацію?

Нагадаємо, зазначення у декларації завідомо недостовірних відомостей тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.  Відповідно до частини 4 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за це встановлено штраф від 17 тис. до 42,5 тис. грн.

Цікавим є ще і той факт, що на ім’я депутата був зареєстрований ще один бізнес зі столярних та теслярських робіт, але на даний час цей вид діяльності припинений.

Звичайно, жодних відомостей про це у деклараціях чиновника немає, замість того є податковий борг минулого підприємства, який складає 68 гривень 63 копійки. Сума, звичайно, невелика, але чому народний обранець знову ж таки ігнорує чинне законодавство і не сплачує податки?

Наприкінці варто нагадати, що Руслан Суков – великий шанувальник тренінгів Іцхака Пінтосевича, який навчає майже весь апарат влади Покровська основам бізнесу, лідерства та багатства. Відчувши крила та натхнення після відвідування таких заходів, депутат Суков вирішив допомагати мешканцям Покровська у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності, відкривши бізнес-платформу «Zalik». Тренер-початківець навіть проводив декілька заходів для студентів, розповідаючи їм про те, як робиться бізнес. Але виникає питання, що важливе для громади може зробити, та чому корисному навчити людина, яка всіляко приховує свій бізнес від виборців та не сплачує податків?

- Реклама -