Яскраво та натхненно: у Покровську підбили підсумки обласної програми «Екологічними стежками рідної України»

- Реклама -

Вчора, 8 грудня, у Покровську пройшло справжнє свято молодості, активності та любові до країни. Фестиваль з гаслом «Люби та знай свій рідний край» зібрав екологів, школярів, які піклуються охороною навколишнього середовища, представників Донецької обласної державної адміністрації, педагогів та талановиту молодь.

Освітньо-виховну програму «Екологічними стежками України» Донецька обласна адміністрація реалізує вже третій рік поспіль. Коштом обласного бюджету фінансуються поїздки Україною для школярів-переможців природознавчих олімпіад і конкурсів. Варто зазначити, що ця програма є унікальною на даний момент, аналогів якій немає у жодній області України.

На фестивалі була присутня і керівниця Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

«Дуже дякую всім, хто насправді опікується проблемами екології та охорони навколишнього середовища, — звернулась до присутніх Тетяна Валентинівна. —  Дуже важливо передавати ці знання зростаючому поколінню. Завдяки Донецькій обласній державній адмінвстрації, яка і проводить дану програму, у школярів є чудова можливість відвідати найпрекрасніші куточки нашої величної України, познайомитись та поспілкуватись з однолітками та провести час весело та з користю».

В ході заходу подяками за вагомий внесок в розвиток екологічної культури були нагороджені ті люди, без завзяття та наснаги котрих, програма була б не такою ефективною, а саме — педагоги.

Найкращі танцювальні та музичні номери підготували для гостей фестивалю учасники програми з різних міст Донеччини та колективи ПК ШУ «Покровське».

Як зазначають і школярі, і вчителі, подібні програми — чудова можливість ознайомитись з народними звичаями, традиціями інших регіонів України. Окрім того, такі заходи виховують та розвивають духовні та культурні цінності молодого покоління, а це гарна запорука для щасливого майбутнього нашої України.

 

 

 

- Реклама -