Вашу картку заблоковано: мешканець Покровська втратив 100 тисяч гривень через шахраїв

- Реклама -

39-річний чоловік дізнався від «куратора усіх банків України», що його зарплатну банківську картку заблоковано. Діючи чітко за вказівками телефонуючого, покровчанин повідомив йому особисту інформацію. В подальшому шахрай скористався нею і спустошив рахунок своєї «жертви». Поліцейські встановлюють особу зловмисника.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся місцевий мешканець, який поскаржився на те, що невідомий чоловік незаконно заволодів його грошовими коштами в розмірі 100 тисяч гривен.

Виявилось, що потерпілий потрапив до рук псевдоспівробітника банку, який спочатку сповістив, що банківська картка покровчанина заблокована і для її розблокування клієнту необхідно назвати свої особисті дані, номер картки, її пін-код, а також назвати цифри з смс-повідомлень, які зараз йому надходитимуть. Постраждалий зізнався в поліції, що не запідозрив нічого дивного в проханні незнайомця і крок за кроком виконував все, що той просив. В той же день покровчанину прийшло повідомлення, що з його рахунку знято 97 тисяч гривень, а наступного дня – ще 3 тисячі. Перевіривши банківський рахунок, на який щомісяця потерпілому приходить заробітна плата і виявивши, що грошей дійсно на ньому більше немає, чоловік прийшов до поліції.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – до 3-х років позбавлення волі.

Поліцейські закликають громадян бути пильними, не довіряти і не поспішати виконувати прохання незнайомців, які називають себе представниками банку. Одразу самостійно телефонуйте на Гарячу лінію банку, клієнтом якого ви є і уточнюйте всю необхідну інформацію.

- Реклама -