Посадовці Покровського та Добропільського районів відсвяткували День місцевого самоврядування (Фото)

- Реклама -

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Саме 7 грудня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про місцеве самоврядування” «враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності». Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 року.

З цієї нагоди губернатор Донецької області привітав працівників місцевого самоврядування Покровського та Добропільського району.

«Шановні депутати, голови об’єднаних територіальних громад, міські, селищні, сільські голови, працівники органів місцевого самоврядування! Вітаю вас з Днем місцевого самоврядування. Ефективне місцеве самоуправління та міцна територіальна громада є одними з головних складових європейського вектора розвитку України. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави в цілому», — відзначив губернатор.

- Реклама -