Губернатор Донеччини Олександр Куць привітав працівників місцевого самоврядування

- Реклама -

Голова Донецької обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць привітав працівників місцевого самоврядування з їхнім професійним святом.

«З давніх давен громада була основою українського суспільства. Її традицій та духу не змогла зламати жодна з імперій попри закріпачення, голодомори, репресії та колективізацію. У часи бездержавності саме громада зберегла душу народу. 

Ми, українці, пройшли історичні випробування і сьогодні повертаємося до своїх джерел. Реформа місцевого самоврядування, децентралізація і є саме цим шляхом до творення сильної громади — «товариства рівноправних осіб», як вдало визначив її ще у минулому столітті Борис Грінченко. 

Завдяки децентралізації місцеві громади отримують усі необхідні ресурси для свого розвитку. Безперечно, Донеччині й Україні в цілому ще потрібно зробити чимало на цьому шляху. Але головний результат вже досягнутий: люди відчувають особисту відповідальність за своє співтовариство, своє місто, своє село. «Громадянин», а не «начальник» чи «чиновник» стає головним у сучасній українській громаді. 

Дякую усім, хто торує цей шлях, вперто долаючи перешкоди, хто невтомно розбудовує свою малу Батьківщину, примножуючи міць нашого спільного дому — України. 
Зі святом вас!» — написав на своїй сторінці у ФБ губернатор. 

 

- Реклама -