Обережно на дорогах: на Донеччині попереджають про погіршення погодних умов

- Реклама -

У Донецькій області очікуються складні відкладення ожеледі та паморозі, а також туман. Про це повідомляється на сайті рятівників області.

«За даними УкрГідрометцентру, вранці 6 грудня на Донеччині  туман, видимість 200-500 м, місцями складні відкладення ожеледі та паморозі, подекуди сильні відкладення ожеледі та паморозі, на дорогах місцями ожеледиця», — йдеться у повідомленні.

У поліції Донецькій області нагадують водіям про неухильне дотримання Правил дорожнього руху. Необхідно бути дуже обережними на дорогах, вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

При попаданні в смугу туману водіям необхідно максимально знизити швидкість і збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду. Крім того, необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами).

Якщо виникає необхідність зупинитися, то швидкість потрібно знижувати поступово. При зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

Доцільно також відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

- Реклама -