Спеціалісти Пенсійного фонду поспілкувалися з мешканцями Покровського району

- Реклама -

У Покровському районі не лише постійно інформують населення про актуальні питання в пенсійному забезпеченні, а й організовують виїзні прийоми громадян, в першу чергу до найвіддаленіших куточків в районі.

Так, 5 грудня, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела зустріч із селянами в агентському пункті Новотроїцької сільської ради.

У ході зустрічі Олена Карабанова розповіла про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдині принципи нарахування пенсій, особливості виплати пенсій працюючим пенсіонерам, пільгове пенсійне забезпечення, вихід на пенсію багатодітним матерям.

Також фахівець Фонду повідомила громадян села про можливість отримання інформації через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, порадила користуватися послугами скайп-зв’язку з Фондом.

На завершення зустрічі головний спеціаліст роздала учасникам заходу пам’ятки із переліком контактних телефонів, за якими вони можуть звернутися до управління, а також листівки з питань пенсійного забезпечення.

- Реклама -