У музеї Покровська триває акція «16 днів проти насильства»

- Реклама -

Починаючи з 25 листопада по 10 грудня всі небайдужі українці приєднуються до акції «16 днів проти насильства», яка була започаткована у 1991 році.

З метою розповсюдження інформації та привернення уваги мешканців Покровська до проблеми насильства, в Покровському історичному музеї проходить інформаційна акція «16 днів проти насильства».

В рамках акції відвідувачі музею отримують пам’ятні листівки, з метою донесення інформації, що будь-які форми насильства є порушенням прав людини.

Як відомо, дати початку та завершення компанії обрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

У цей період проходить низка важливих для демократичної спільноти дат: 25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі, 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

 

 

- Реклама -