У Мирнограді ремонтують гуртожиток для маломобільних верств населення

30 листопада, під час робочого візиту, заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз ознайомився з ходом проведення робіт з капітального ремонту будівлі гуртожитку з квартирами для маломобільних верств населення.

Під час будівельних робіт у мирноградському гуртожитку з квартирами для маломобільних людей врахували всі необхідні вимоги. Будівля повністю переформатована, тобто були зняті всі пере стінки та утворені нові квартири. Загальна площа однокімнатної квартири складає приблизно 54 квадратних метри.

На першому поверсі передбачені три квартири для маломобільних верств населення – широкі двері, перший поверх, можливість заїзду з бокової двері, індивідуально, а не через під’їзд, а також адаптовані санвузли. Повністю перебудовані вентиляційні канали.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз зауважив на необхідності таких квартир серед внутрішньопереміщених осіб.

«Для переселенців дуже вагомою допомогою стануть квартири у цьому гуртожитку. Зараз розробляється програма, яка визначить, яка саме категорія людей отримає житло. Офіційно зареєстровано у Мирнограді 17 тисяч переселенців, а отже усіх забезпечити буде просто неможливо. В першу чергу, до уваги будуть брати тих, хто, безпосередньо, працює в Мирнограді, у кого малі діти, які планують залишитись мешкати у цьому місті. Всі ці нюанси необхідно переглянути, аби потім не виникало складнощів», – підкреслив Ігор Стокоз.

 

- Реклама -