Дитині-сироті з Мирнограда подарували ключі від квартири

Вчора, 30 листопад,а в Мирнограді Дар’ї Гущіній, особі з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, було урочисто вручено ключі від квартири.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації, Ігор Стокоз, зазначив, що держава спрямовує достатню кількість коштів, аби забезпечити дітей-сиріт необхідним житлом.

«У минулому році 155 квартир, а в цьому 235, а наступного року планується ще більше. Державний бюджет на наступний рік виділяє 177 млн грн на закупівлю квартир і будинків сімейного типу. У цьому році було виділено 45,5 млн грн. Нам збільшили суму на закупівлю, аби саме такі, як Даша отримали житло. Тобто мета – забезпечити домівкою дітей-сиріт, які закінчують навчальний заклад, починають доросле життя в придатних умовах, створюючи нові сім’ї», – зауважив він.

Протягом року у Мирнограді планувалося видати ключі від 10 квартир дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування. Також готується для передачі власникам будинок сімейного типу.

Наразі всього у Донецькій області налічується 840 очіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 22 років.

- Реклама -