Школярі з Мирнограда на один день стали студентами ДонНТУ

- Реклама -

Вчора, 29 листопада, Донецький національний технічний університет відвідали одинадцятикласники ЗОШ №5  з Мирнограда та стали учасниками традиційної програми для школярів «Один день в університеті».

Про це повідомляється на офіційному сайті учбового закладу.

На учнів чекала насичена програма, що включала проведення чотирьох занять: з української мови, математики, фізики та історії України.

Завершенням програми «Один день в університеті» стало проведення ділової гри «Написання історії власного життя» у межах заняття з історії України, де учні намагалися спроектувати своє майбутнє та замислитися над тим, яким саме воно повинно бути.

Після занять пройшли організаційні збори, в ході яких школярам представили інформацію про вступну кампанію 2019 року, її умови та терміни, особливості розрахунку конкурсного балу та предмети ЗНО, необхідні для вступу на ту чи іншу спеціальність.

Також слово надали Богдану Мироненку, голові ради студентського самоврядування факультету економіки та менеджменту, який розказав про діяльність РСС, співробітництво вишу з різноманітними українськими та міжнародними організаціями, участь студентів у конкурсах і програмах, а також про можливості, які відкриває університет для молоді.

По завершенні учні та їх керівники подякували представникам ДонНТУ за цікаво проведений день, а у відповідь були радо запрошені долучатися до подібних заходів у майбутньому.

- Реклама -