«Пасажиро-транспортний потік на донбаських КПВВ за минулу добу збільшився», — Державна прикордонна служба України

- Реклама -

За минулу добу відмічалося певне збільшення пасажиро-транспортного потоку. Так, учора через КПВВ на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил прослідувало 39,6 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9120 осіб та 1140 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8065 осіб та 1355 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7565 осіб та 1470 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3605 осіб та 845 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11245 осіб.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 30/45; «Гнутове» – 20/20.

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду відкрились за осіннім графіком та працюють у штатному режимі.

Учора, прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» завадили трьом спробам порушення правил переміщення через лінію зіткнення товарів, а саме – косметичних виробів та електротоварів на загальну суму майже 101 тисяча гривень. Товар вилучено співробітниками ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, у цих КПВВ співробітники Держприкордонслужби  зафіксували два випадки, коли громадяни України намагались «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошові винагороди у розмірі 600 та 1000 гривень. На свої пропозиції особи отримали від прикордонників  категоричні відмови. Правопорушників передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області для здійснення подальшого процесуального оформлення.

- Реклама -