Прикордонники повідомили, як минула доба на донбаських КПВВ

- Реклама -

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились за графіком осіннього періоду та функціонують у штатному режимі, передає Державна прикордонна служба України.

За минулу добу відмічається зменшення пасажиро-транспортного потоку, так через КПВВ прослідувало 31 тисяча осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7500 осіб та 965 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6695 осіб та 1170 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 6265 осіб та 1375 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3005 осіб та 825 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8045 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 20/40; «Гнутове» – 25/20.

Минулої доби військовослужбовці Краматорського загону спільно зі співробітниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» завадили незаконному переміщенню через лінію автозапчастин на загальну суму майже 142 тисячі гривень. Товар вилучено представниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення.

Крім того, в  КПВВ «Мар’їнка» та  «Новотроїцьке» прикордонники  зафіксували два випадки коли громадяни України для безперешкодного перетину лінії розмежування пропонували хабарі у розмірі 500 гривень та 200 доларів США. Правопорушників та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано співробітникам Нацполіції.

- Реклама -