У Покровську відбулись збори ветеранів та пенсіонерів МВС

- Реклама -

Підбиття підсумків роботи за рік, обрання голови та ради ветеранів, обговорення проблемних питань та плани на новий рік — такі питання були обговорені під час під час зборів учасників Покровської первинної організації ветеранів та пенсіонерів МВС. 

До покровської організації ветеранів та пенсіонерів МВС, яка діє в нашому місті вже більше 20 років, входить 108 активних колишніх правоохоронців. Всі вони тісно взаємодіють із співробітниками місцевого відділу поліції, з готовністю допомагають їм та приймають активну участь у наставництві молодих фахівців. Наразі покровську організацію ветеранів та пенсіонерів МВС очолює Олександр Анатолійович Іващенко.

В актовій залі Покровського відділу поліції відбулись щорічні збори Покровської первинної організації ветеранів та пенсіонерів МВС спільно із  головою спілки ветеранів Донецької області Олександром Рекуном. На розгляд було винесено три основні питання: звіт про роботу організації за поточний рік, обрання голови й ради ветеранів та вступ до ГО «Асоціації ветеранів МВС України».

Під час розгляду питання стосовно обрання голови покровської ветеранської організації всі присутні в залі одностайно проголосували за діючого голову, зауваживши, що Олександр Іващенко має авторитет, як серед ветеранів, так і серед діючих працівників поліції.

В кінці зустрічі були обговорені поточні питання та намічені плани на наступний рік.

- Реклама -