Експерти проекту USAID «Розвиток енергетичних ринків» відвідали вугільну компанію «Краснолиманська»

- Реклама -

Вчора, 21 листопада, Вугільну компанію «Краснолиманська» відвідали представники Секретаріату Кабінету Міністрів України,  які також є представниками робочої групи вище зазначеного проекту, аналітик енергетичних ринків Світлана Голікова та аналітик  ринку вугілля Олексій Пшеничка.

Зустріч відбулася в рамках Проекту  Агенції  США з міжнародного розвитку (USAID) «Розвиток енергетичних ринків», що впроваджується  Управлінням ООН з обслуговуванням проектів (UNOPS).

ДП «ВК «Краснолиманська» — третє підприємство, яке відвідала робоча група в цей день. Мета візиту – підготувати SWOT-аналіз поточного стану енергетичного сектору Донецької та Луганської областей для визначення подальшої стратегії розвитку енергетичного сектору у вказаних регіонах.

На порядку денному було обговорено низку важливих виробничих питань, щодо  подальшого розвитку підприємства та вугільної промисловості в цілому.

Також у ході візиту представники  робочої групи разом з генеральним директором відвідали основні промислові об’єкти «Краснолиманської» і більш докладніше ознайомилися з роботою підприємства.

Для підготовки SWOT-аналізу експерти групи проекту протягом трьох тижнів мають відвідати ще ряд вугільних підприємств Донецької та Луганської областей.

 

- Реклама -