У Добропіллі проходить Всеукраїнських турнір з боксу

- Реклама -

Щороку у Добропіллі проходить турнір з боксу, який збирає спортсменів з різних міст України. Цьогоріч на триденні змагання з’їхались більше 180 боксерів з 21 міста Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Сумської та Харківської  областей.

Про це повідомляє Добропільська міська рада.

Вчора, 21 листопада, на урочистому відкритті турніру в якості почесних гостей були присутні голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

Очільник області привітав присутніх з Днем Гідності та Свободи і початком спортивного свята. Олександр Іванович також акцентував увагу на гарних технічних умовах для проведення турніру, які забезпечені в Палаці спорту міста Добропілля. Наостанок в своїй промові губернатор сказав, що девіз «Головне не перемога, а участь» — це не про нас, адже ми повинні перемагати завжди.

Урочистість заходу розбавили хореографічні постановки від зразкового ансамблю танцю «Усмішка», танцювального колективу «Аеліта» та черлідерів.

Сьогодні, о 14-00, проведуть півфінальні бої, а фінальні бої – завтра об 11-00. Після завершення боїв відбудеться урочисте нагородження переможців.

 

- Реклама -