Губернатор Донецької області Олександр Куць зустрівся зі студентами Покровська

- Реклама -

Сьогодні, 21 листопада, до Покровська завітав губернатор Донецької області Олександр Куць. Окрім робочих моментів, у Центральній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка відбулася його зустріч з представниками студентської молоді з ДонНТУ та Покровського педагогічного коледжу.

Олександр Іванович розпочав захід з привітання присутніх з Днем Гідності та Свободи:

«Я вітаю вас з цим дуже важливим днем в українській історії. В Україні революційний настрій населення — це звичайна справа. Мені приємно в цей день спілкуватися саме зі студентами, бо ви є руйнівною силою, яка породжує великі зміни. І якщо говорити про 21 листопада, день, коли починався Майдан, то він починався саме зі студентів та їх бачення того, що вони хотіли жити європейської життям. Саме студенти піднялися, вистояли і отримали бажаний результат».

Також губернатор подякував всім учасникам Євромайдану і тим, хто завжди бачив нашу країну незалежною та вільною.

Центральна бібліотека, ДонНТУ та педагогічний коледж отримали від Олександра Куця книгу «Небесна сотня». Для присутніх показали фотографії подій з Майдану Незалежності, а після цього усі вшанували пам’ять загиблих під час тих трагічних подій.

Після цього студенти могли задати питання губернатору, на кожне з яких Олександр Іванович давав вичерпну відповідь.

Дуже символічно, що у такий день губернатор області знайшов можливість поспілкуватися з молоддю, дізнатися про їх проблеми та побажання, почути кожного. Такі зустрічі у вигляді відкритого діалогу допомагають зміцнити взаємодію між керівництвом області та ініціативними й небайдужими людьми.

- Реклама -