Мирноград «неочікувано» засипало снігом: комунальні служби не справляються

- Реклама -

Зима до Мирнограду, за версією комунальників, як завжди прийшла неочікувано. За їх словами, роботи з посипки доріг почались ще у суботу, 17 листопада. На той час снігу випало мало, тому спецтехніка з роботою впоралась.

У ніч на вівторок, 20 листопада, снігу насипало набагато більше, і ось тут почались перші проблеми. Ось як прокоментував ситуацію керівник Багатогалузевого об’єднання комунального господарства Олександр Мудрик:

«З другої години ночі МДКЗ-10 (спецтехніка, — ред.) вже посипала місто, — повідомив Олександр Андрійович. —  Зараз сніг перетворився в кашу. В даний момент МКДЗ-10 зайнята розчищенням доріг. Підключили також МАЗ. Тротуари чистить трактор Т-25».

Користувачі соціальних мереж та мешканці Мирнограду мають власну думку щодо якості та оперативності боротьби міських служб з негодою. За їх словами, дороги зовсім не чищені, а тротуари тим паче, техніки мало і вона просто не встигає справлятись з такою кількістю снігу.

Через снігопади велика кількість автобусів затримується, люди не можуть вчасно дістатись до роботи, а хтось, навіть, до лікарні.

Виникає питання, якщо техніка і служби не здатні впоратись з першими невеликими снігопадами, що ж буде, коли зима справді вступить в свої права? Чому заздалегідь не потурбуватись про підготовку до розчистки доріг та тротуарів, не допускаючи таких транспортних колапсів?

 

- Реклама -