Шахівська ОТГ масштабно відзначила річницю об’єднання (Фото, відео)

- Реклама -

Шахівська ОТГ – орган місцевого самоврядування на Добропільщині, що представляє спільні інтереси чотирнадцяти населених пунктів громади.

Шахівська громада у Донецькій області об’єдналася серед найперших – перші вибори тут відбулися восени 2015 року. За фінансовими показниками минулого року невеличка сільська громада посіла четверте місце в загальнонаціональному рейтингу громад за доходами бюджету у перерахунку на одного мешканця.

У суботу, 17 листопада, у селі Шахове пройшло масштабне святкування 3-ї річниці з дня заснування ОТГ.

Почались святкування з традиційної офіційної частини. Далі всі бажаючі змогли прийняти участь у спортивному змаганні, а саме забігу. Багато мешканців села прийшли на свято цілими сім’ями.

Святкування продовжилось багатьма цікавими активностями, зокрема, конкурсом на найкращий плов на свіжому повітрі, змаганнями у кулінарних талантах та виробах прикладного мистецтва. Найкращі роботи майстрів і майстринь були представлені у фойє Будинку культури.

Для дітей та молоді були заготована цікава розважальна програма, наприклад, конкурс караоке, де всі змогли продемонструвати свої вокальні таланти.

Найменших мешканців Шахівської ОТГ розважали аніматори, яких запросив на свято депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко. За словами організаторів свята, один з компонентів успішного розвитку громади — це співпраця з меценатами і донорами, а Сергій Андрійченко — людина, яка ніколи не відмовить, бо розуміє всю цінність і необхідність такої допомоги.

З часу створення Шахівська громада намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.

- Реклама -