На Добропільщині привітали працівників сільського господарства

- Реклама -

Сьогодні, 14 листопада, в ТОВ «Перспектива» відбулася урочиста лінійка з нагоди професійного свята Дня працівника сільського господарства.

Привітати колектив підприємства завітали Добропільський сільський голова Анна Павлова, в.о. Шилівського сільського голови Наталя Тютюнник, директор Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана Литовченко з учнями, завідуюча ДНЗ «Казка» Олена Бігуняк та колектив Добропільського СБК.

До працівників звернулися директор ТОВ «Перспектива» Володимир Антипенко та співзасновник корпорації Андрій Борисов, які є депутатами Добропільської  районної ради. Вони подякували трудовому колективу за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток компанії і вручили нагороди.

Виконавчий директор рослинницької виробничої компанії, депутат районної ради Володимир  Настич подякував працівникам за трудовий внесок в отримання високоякісної сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята вручив подяки співробітникам.

Багато теплих слів прозвучало на адресу трудового колективу ТОВ «Перспектива», а також  прозвучали  гарні пісні у виконанні творчих колективів.

«Бажаємо всім вагомих здобутків, нехай праця хлібороба заколоситься щедрою нивою успіху!» — йдеться у повідомленні на сайті Добропільської районної ради.

- Реклама -