Мешканцям Мирнограду надали консультаційні послуги в агентському пункті

- Реклама -

13 листопада начальник відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вікторія Козирева провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирноград.

Вікторія Козирева відповіла відвідувачам на питання про зростання пенсійних виплат з 1 грудня 2018 року у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, умови дострокового виходу на пенсію, призначення пільгових пенсій, зарахування стажу по спискам №1,2, доплату за понаднормативний стаж роботи.

Начальник відділу дала пояснення щодо отримання довідок з підтверджуючим QR-кодом, а саме: довідку про доходи пенсіонера, розмір пенсії, страховий стаж, які є аналогами паперових документів, підписаних відповідальними особами Пенсійного фонду України, повідомила про послугу веб-порталу.

Майже всі питання, які порушувались громадянами на виїзному прийомі, вирішувались на місці. Але є такі, що потребують доопрацювання.

Також відвідувачам була надана інформація про дистанційні послуги за допомогою яких можна отримати консультацію з питань пенсійного забезпечення – це скайп-зв’язок та за допомогою телефону «Гарячої лінії».

- Реклама -