Новий зам, ремонт дороги та якісний зв’язок: у Родинському відбулась позачергова сесія міськради

- Реклама -

Сьогодні, 13 листопада, у місті Родинське відбулась 47-а позачергова сесія міськради. На порядку денному – чотири важливих для міста питання.

В першу чергу депутатам представили нового заступника міського голови з питань ЖКГ. Ним став Дрюков Юрій Миколайович, який довгий час працював на гірничих підприємствах Донеччини, а також займав посаду заступника начальника з виробничо-господарських питань УМГ міста Покровськ. На депутатському дні, який відбувся 12 листопада, всі депутати мали змогу познайомитись з Юрієм Миколайовичем та відзначити його досвід роботи в сфері ЖКГ та активну громадянську позицію, тож рішення про його призначення було підтримано одноголосно.

«Дякую за довіру, — розповів новий заступник міського голови Юрій Дрюков. – Я впевнений, що однією великою командою ми будемо і надалі працювати і зробимо все можливе для розвитку нашого міста».

Одним з питань сесії також стала зміна цільового призначення земельної ділянки під вишку, на якій компанія «ВФ Україна» проводить роботи з удосконалення якості зв’язку та впровадження доступу до інтернету за технологією 3G. Завдяки прийнятому позитивному рішенню міськради, вже за тиждень-два якість покриття мобільної мережі у Родинському покращиться.

«Завдякі співпраці Родинської міської ради та компанії «ВФ Україна» вже найближчим часом мешканці Родинського зможуть користуватись послугами якісного зв’язку та швидкісного інтернету, — прокоментувала в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко. —  Спочатку будуть проводитись тестові роботи, які дозволять налаштувати все найкращим чином».

Наостанок, депутати розглянули питання затвердження кошторисної документації та звіту щодо виконання ремонту дороги на другому в’їзді у місто Родинське. Вся процедура відбору підрядника для виконання цієї роботи була проведена згідно чинного законодавства, зокрема системи ProZorro та всіх необхідних тендерних документів. Тож, найближчим часом, поки дозволяють погодні умови, ремонт цієї ділянки дорожного покриття буде відремонтований.

- Реклама -