Незаконні товари та хабарі: підсумки минулої доби на донбаських КПВВ

- Реклама -

В контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» прикордонники зафіксували один випадок пропонування хабара для безперешкодного перетину лінії зіткнення. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились за осіннім графіком та  функціонують у штатному режимі.

За минулу добу через КПВВ прослідувало 43,3 тисячі осіб та 6 тисяч транспортних засобів:

  • «Майорське» – 9980 осіб та 1210 транспортних засобів;
  • «Мар’їнка» – 10290 осіб та 1950 транспортних засобів;
  • «Новотроїцьке» — 8770 осіб та 1770 транспортних засобів;
  • «Гнутове» – 4370 осіб та 1085 транспортних засобів;
  • «Станиця Луганська» – 11900 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 0/35; «Гнутове» – 20/10.

«Військовослужбовці Краматорського та Донецького прикордонних загонів спільно зі співробітниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Гнутове» завадили незаконному переміщення через лінію зіткнення комплектуючих до комп’ютерної техніки та товарів народного споживання (шкіра в рулонах, підошва в асортименті, струни для музичних інструментів) на загальну суму майже 146 тисяч гривень. Товар вилучено працівниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення», — йдеться у повідомленні.

А в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» прикордонники зафіксували  один випадок пропонування хабара для безперешкодного перетину лінії зіткнення. Стосовно громадянина України до Нацполіції направлено повідомлення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

- Реклама -