У Мирнограді скоїли напад на перевіряючих інспекторів із застосуванням сльозоточивого газу

- Реклама -

На Донеччині під час проведення фактичної перевірки фізичної особи-підприємця стався надзвичайний випадок. Під час спільної перевірки з органами Держпраці фізичної особи-підприємця, який є власником кафе у Мирнограді, на перевіряючих було скоєно напад із застосуванням сльозоточивого газу. 

Одразу після даного випадку про вказаний факт було повідомлено правоохоронні органи, управління внутрішньої безпеки ДФС України та Маріупольське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 345 ч.2 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» (санкції: від 6 місяців арешту до 3 років позбавлення волі).

Нагадаємо, на виконання розпорядження КМУ від 05 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» наразі спільно з Держпрацею, Пенсійним фондом України, Нацполіцією та іншими органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування з 5 жовтня 2018 року передбачено проведення комплексних заходів, у тому числі спільних перевірок з органами Держпраці.

- Реклама -