Сьогодні у Покровську проведуть семінар-тренінг з медіації

- Реклама -

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області проводиться семінар – тренінг «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації».

Семінар відбудеться 7 листопада 2018 року об 11:00 у місті Покровськ (Координаційний центр Комітету самоорганізації населення, мікрорайон Южний, 1).

Реєстрація учасників — з 10:30 год.

До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, менеджери, та інш.), представники органів влади, неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.
Учасники бізнес-семінару ознайомляться з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. з такими як переговори, медіація), їх перевагами та відмінностями; існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів; намагатимуться розвинути практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів.

- Реклама -