У Добропільському районі працівників соціальної сфери вітали с професійним святом

Сьогодні, 2 листопада, напередодні професійного свята,  для працівників соціальної сфери Добропілля відбувся районний святковий захід «Милосердя, професіоналізм і сумління».

В залі засідань Добропільської районної ради зібралися спеціалісти усіх закладів району, які безпосередньо забезпечують державну підтримку і соціальний захист громадян району.

Для представників, які працюють у соціальній сфері, лунали слова привітань від керівництва району.

«Соціальна робота – це не просто професія, це справжнє мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, а день працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, злагоди, домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення», — привітала присутніх голова районної ради.

Кращі представники професії були нагороджені грамотами та подарунками. На завершення для усіх присутніх був організований концерт від творчих колективів району.

- Реклама -