Політична партія «Наш край» вимагає не скорочувати поштові відділення та не залишати 4,5 млн пенсіонерів без пенсій

- Реклама -
Із січня 2019 року «Укрпошта» планує закрити близько 7 тисяч поштових відділень. Керівництво підприємства погрожує це зробити, якщо тариф на доставку пенсій не буде підвищений.
У першу чергу, «Укрпошта» почне закривати відділення у селах. Керівництво називає це «оптимізацією мережі». Керівник «Укрпошти» Ігор Смелянський запевняє, що, у зв’язку зі скороченням мережі поштових відділень (орієнтовно 5-7 тис. відділень), з 1
січня буде звільнено адміністративний та виробничий персонал.
Керівництво «Укрпошти» стверджує, що тариф доставки пенсій залишається незмінним із 2004 року. У свою чергу Міністерство соцполітики і Пенсійний фонд відмовилися змінювати тариф.
За таких умов «Укрпошта» погрожує почати закривати поштові відділення через збитковість. Більш доречним керівництво бачить розбудову поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, де це робити доцільно і вигідно. Таким чином села приречені на ще більшу відірваність від «цивілізації».
Політична партія «Наш край» закликає Уряд вжити заходів та не допустити соціальної катастрофи у сільській місцевості. Закриття відділень залишить без доступу до пенсій, переводів, листів та посилок.
Крім того, звільнення десятків тисяч людей спричинить додаткові видатки бюджету та ліквідує професію поштаря на селі.
«Наш край» звертається до Уряду із закликом:
— не допустити закриття сільських поштових відділень;
— перевірити прозорість використання коштів, зокрема захмарні зарплати
керівництва;
— якщо перевірка доведе обгрунтованість витрат, передбачити дофінансування у бюджеті. Якщо ні – вжити заходів для притягнення до відповідальності керівництва «Укрпошти».
- Реклама -