Незаконні товари та хабарі: підсумки минулої доби на донбаських КПВВ

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились згідно графіку осіннього періоду.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу через КПВВ прослідувало 35,8 тисяч осіб та 4,7 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 7785 осіб та 1005 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8645 осіб та 1610 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 7120 осіб та 1380 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3145 осіб та 740 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9130 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 40/45; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 30/45; «Гнутове» – 20/20.

Прикордонники Краматорського та Лисичанського загонів спільно з співробітниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» завадили двом спробам переміщення через лінію розмежування товарів на суму близько 40 тисяч гривень. Серед виявленого — тютюнові вироби, алкогольні напої, автозапчастини, мисливський подарунковий набір та телевізор. Товари вилучено представниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення.

У КПВВ «Майорське» військовослужбовці Краматорського загону зафіксували два випадки, коли подорожуючі намагались домовитись про безперешкодний та позачерговий пропуск через лінію розмежування. На свої пропозиції громадяни від прикордонників отримали категоричні відмови. Осіб та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано працівникам Нацполіції для подальших процесуальних дій.

- Реклама -