У музеї Покровська відкрилася виставка «Обличчя героїв»

Щорічно, 28 жовтня, в Україні відзначається день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Ця дата залишиться гірким спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні. В ході Другої світової війни саме на Україні відбулися майже всі ключові битви за визволення Європи від нацизму.

В цей день, 28 жовтня, традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів.

До 74-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Покровському історичному музеї експонується виставка «Обличчя Героїв».

На виставці представлені світлини земляків-героїв, які у буремні роки війни звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн. Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

- Реклама -