Спиртне та марихуана: поліцейські Мирнограда затримали місцевого мешканця

Співробітниками Мирноградського відділення поліції виявлений місцевий житель, який зберігав наркотики для власного вживання. Наркозілля вилучене, а правопорушнику загрожує до 3 років позбавлення волі.

Поліцейськими Мирноградського відділення поліції постійно вживаються заходи, направлені на виявлення правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних речовин та притягнення до відповідальності правопорушників.

З початку поточного року поліцейськими Мирнограду було розпочато 71 кримінальне провадження даної категорії. З незаконного обігу вилучено 774 грами наркотичних речовин. Найбільш поширеними злочинами у цій сфері є зберігання наркотичних речовин.

Так, вчора, 24 жовтня, у поле зору Мирноградських правоохоронців потрапив чоловік, який розпивав спиртне у громадському місці.

Порушником виявився 37-річний місцевий мешканець. Під час складання адміністративного протоколу за ст. 178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді» Кодексу України про адміністративні правопорушення з’ясувалося, що чоловік має при собі марихуану. Власник наркотичної речовини поясний, що згорток з марихуаною він знайшов біля місцевих гаражів та вирішив залишити собі для власного вживання.

Наркотична речовина вилучена та направлена на експертизу.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

- Реклама -