Потрійне свято для дітлахів: у селах Добропільщини яскраво провели осінь (Фото, Відео)

- Реклама -

19 жовтня для дітлахів сіл Добропілля, Кріворіжжя та Шилове Добропільского району було проведено яскраве свято з аніматорами та подарунками. Організаторами цих заходів виступили депутати Кріворізької, Шилівської та Добропільської сільських громад, а також голова Добропільської сільської ради Анна Павлова.

Близько опівдня на центральних площах та біля шкіл трьох сіл Добропільського району почались яскраві гуляння для малечі.  Впродовж двох годин з дітьми займалися професійні аніматори, які створили незабутню атмосферу.  Кожна дитина змогла взяти участь у веселих і захоплюючих іграх і конкурсах. Вони грали, сміялися, стрибали та отримували подарунки.

«Хотелось подарить детям небольшое яркое воспоминание в последние деньки осени. Такой праздник мы организовали благодаря депутатам Шиловского, Криворожского, Добропольского сельских советов. Почему именно в Криворожье, Доброполье и Шилово? Потому что мы вместе идем к цели сделать общую громаду. И вот, когда мы узнали, что нам действительно назначили выборы в единственной громаде в Донецкой области, мы естественно решили подарить праздник детям, подарить им хорошее настроение и радость. Я думаю, что это у нас прекрасно получилось. Дети счастливы и довольны, — рассказала журналистам сайта Добропольский сельской голова Анна Ивановна. — Хочу высказать, слова благодарности нашим депутатам, которые сработали, которые смогли отстоять то, что сельская громада должна быть, и она должна быть успешной. И она будет! И мы вместе будем строить хорошую успешную громаду».

«Свято ми організували разом із головою Добропільської сільської ради Анною Павловою, а також сільськими депутатами. Подарувати дітям радість. Закінчуються теплі дні і хай діти їх запам’ятають, насолодяться святом, іграми, подарунками та солодощами», — додала депутат Шилівської сільської ради Наталя Тютюнник.

Впродовж всього свята працював спеціаліст з аквагриму, який малював на обличчях дітей різні візерунки.

Посмішки дітей та їх неприхована радість стали яскравим доказом того, що свято вийшло на відмінно. А також, яскравий приклад того, як добре і для людей може працювати об’єднана громада та йти до поставленої мети – робити все на благо села та поліпшити життя своїх місцевих жителів.

- Реклама -