Головний поліцейський Мирнограду розповів про результати роботи місцевої поліції за останні 9 місяців

Про результати роботи місцевої поліції за 9 місяців розповів місцевим депутатам, керівникам організацій, підприємств та установ міста головний поліцейський Мирнограду Дмитро Верецун. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Так,  начальник поліції зазначив, що з початку року в Мирноградському відділенні поліції зареєстровано 471 кримінальне провадження, з них в 144 випадках особам повідомлено про підозру.

Найбільш поширені правопорушення — це крадіжки приватного майна. Також багато звернень надходить від громадян, які стали жертвами шахраїв. З початку року зареєстровано 31 факт шахрайства.

Дмитро Верецун зауважив, що одним із пріоритетних напрямків роботи поліції є вилучення із незаконного обігу зброї та вибухівки. За завітний період відкрито 13 кримінальних проваджень за незаконне зберігання зброї.

Начальник поліції відзначив, що правоохоронцями активно ведеться робота по боротьбі з наркозлочинами. За 9 місяців розпочато 38 кримінальних проваджень за злочину у сфері незаконного обігу наркотиків, серед яких задокументовано 1 факт збуту наркотиків місцевим мешканцем, вилучено майже 1 кілограм наркотичних речовин.

Ведеться робота співробітниками поліції і по документуванню адміністративних правопорушень. З початку року складено 3368 адміністративних протоколів, накладено штрафів на загальну суму близько 900 тисяч гривень.

Наприкінці свого виступу начальник Мирноградського відділення поліції Дмитро Верецун відповів на запитання присутніх та закликав всіх до тісної співпраці.

- Реклама -