Мешканець Добропілля виготовляв наркотики у власній квартирі

31-річний місцевий мешканець Добропілля у власній квартирі виготовляв наркотики та «пригощав» ними знайомих. Приладдя та частину готової речовини поліцейські вилучили у якості речових доказів.

Про це повідомляється на офіційному сайті Головного управління поліції в Донецькій області.

Отримавши інформацію про те, що місцевий мешканець виготовляє у своєму помешканні наркотики, співробітники Добропільського відділення поліції провели обшукові заходи за вказаною адресою.

На момент візиту поліцейських у приміщенні знаходилось троє осіб, включаючи і господаря квартири. Процес виробництва та дегустації залишився позаду, а в кухні та кімнаті залишилися докази всього процесу приготування. З місця злочину вилучено 2 пляшки із розчинником, шприци із прекурсором, продукти маку, шприци з наркотичною речовиною, схожою на опій ацетильований та посуд, в якому його виготовляли.

Щодо особи зловмисника, ним виявився 31-річний місцевий мешканець, який зізнався, що самостійно виготовляє наркотики та «пригощає» своїх друзів. Наразі всі речові докази вилучено в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.309 «Зберігання наркотичних речовин» Кримінального кодексу України.

Після проведення експертизи злочин може бути перекваліфіковано на ст.311 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів» та ст.317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України.

- Реклама -