Поліція Добропілля розшукує шахрая, який ошукав 73-річного пенсіонера

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся місцевий мешканець і поскаржився на те, що його ошукав незнайомий чоловік. Про це повідомляється на сайті Покровського відділу поліції.

З’ясувалось, що кілька днів тому потерпілий загубив барсетку із документами та ключами від квартири і гаражу. Пенсіонер в інтернет-оголошенні звернувся до мешканців Добропілля із проханням повернути йому втрачені речі, якщо раптом їх хтось знайде.

Вже в вечорі чоловікові зателефонував незнайомець, який сказав, що знайшов сумку із документами і охоче віддасть її власнику за «невеличку винагороду» — 2 тисячі 500 гривень. Пенсіонер погодився і за допомогою терміналу, перерахував потрібну суму на рахунок «доброзичливця», який одразу після цього пообіцяв залишити сумку із паперами у продавчини однієї з місцевих крамниць та назвав її адресу.

Кілька разів мешканець Добропілля приходив до зазначеної крамниці, однак кожного разу продавець казав, що ніхто нічого не залишав. Зрозумівши, що незнайомець не збирається повертати втрачені речі, ошуканий пенсіонер прийшов до поліції.

«Весь час нашого спілкування ця особа цікавилася – чи не повідомив я про нашу із нею домовленість у поліцію»,- згадав у відділенні постраждалий чоловік.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для шахрая покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -