У Донецької обласної партійної організації ПП «Наш край» новий керівник: підсумки конференції

Вчора, 10 жовтня, у місті Родинське відбулась конференція Донецької обласної партійної організації політичної партії «Наш край» за участю голів партійних осередків з усієї області та керівництва Центрального штабу.

ПП «Наш край» — відносно молода організація, яка була зареєстрована у 2015 році, але за цей час вже встигла себе зарекомендувати, як партія, слова і обіцянки якої ніколи не розходяться зі справами.

«У рамках конференції запланований цілий ряд питань,- розповів співголова ПП «Наш край» Олександр Володимирович Мазурчак. – Наприклад, переобрання керівника Донецької обласної організації, вибори ревізійної комісії. Чудово, що до конференції  ми мали нагоду зустрітись з активом партії та обговорити багато питань і проблем, які виникають у ході нашої діяльності».

Однією з тем конференції стало підбиття підсумків роботи за рік. Звіт представила Олена Анатоліївна Барабанова, яка доповіла присутнім про здобутки кожного партійного осередку області. Звичайно, звіт не міг охопити всіх досягнень, тому було вирішено зупинитись тільки на найвизначніших. Серед них: проведення різноманітних спортивних змагань, підтримка ініціатив молоді, участь у благоустрої рідних міст, реалізація соціальних проектів, інклюзивність.

Далі постало питання про обрання нового керівника обласної організації. Кандидатура Олега Анатолійовича Недави, який вже не перший рік переймається долею всієї Донецької області і представляє інтереси людей у Верховній Раді, була підтримана одноголосно. Зі своєї сторони, Олег Анатолійович пообіцяв виправдати ті сподівання і довіру, яку висловили йому однопартійці.

«Дякую за вашу підтримку, — звернувся до присутніх Олег Недава. – Я впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо наш рідний край ще кращим та реалізуємо багато важливих проектів на користь нашим містам та жителям».

Безумовно, такі конференції – чудова можливість поспілкуватись з однодумцями, запланувати подальші кроки у роботі та ще раз переконатись у тому, що політична партія «Наш край» на правильному шляху.

- Реклама -