Депутат Покровської міськради Сергій Андрійченко вітає мешканців з Днем захисника України

14 жовтня в день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, наша країна відзначає День захисника України. Зі словами вітання до жителів звертається депутат Покровської міськради, член Родинського виконавчого комітету Сергій Андрійченко:

«У цей день ми згадуємо незабутні сторінки минулого, щоб ще раз осягнути, кому ми зобов’язані можливістю жити під мирним небом, бути гідними спадкоємцями духовних цінностей, продовжувачами славних традицій і справ наших дідів і прадідів.

У День захисника України ми не можемо не згадати і тих, хто зараз захищає рідну землю – мужніх героїв, імена яких навічно увійдуть в історію кожного міста України, а пам’ять про них, шанування військових традицій і перемог українського народу будуть сприяти подальшому зміцненню його патріотичного духу.

Вітаю наших славних захисників з Днем захисника України і від душі бажаю їм здоров’я, довголіття, бадьорості духу, радості, миру і добра.

Хай будуть з нами правда і перемога заради щасливого майбутнього підростаючого покоління, заради процвітання нашої незалежної України!»

- Реклама -