У Покровську розглянуть справу військовослужбовця, який переїхав свого бойового товариша

3 жовтня 2018 року Військова прокуратура Донецького гарнізону скерувала до Красноармійського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця, який обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.415 КК України.

Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

Так, 2 червня 2018 року приблизно о 19 годині, військовослужбовець, знаходячись у стані алкогольного сп`яніння, почав рух військової бойової машини, ремонт якої він здійснював.

Проїхавши два метри вперед військовий зупинився, але згодом почав рух заднім ходом, не переконавшись при цьому, чи не створить своїми діями перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Внаслідок цих дій, чоловік здійснив наїзд заднім лівим колесом бойової машини на іншого військовослужбовця який лежав в капонірі на смузі руху транспорту. Від отриманих тілесних ушкоджень постраждалий помер на місці.

19 жовтня 2018 року у Красноармійському міськрайонному суді відбудеться підготовче судове засідання по даній справі. Варто відзначити, що за вчинення вказаного злочину законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

- Реклама -