Перші підсумки кампанії з добровільної здачі зброї у Покровську

Протягом перших двох днів проведення профілактичних заходів щодо добровільної здачі зброї, яка зберігається громадянами незаконно, троє мешканців Покровська скористались такою нагодою і здали до поліції нелегальну зброю.

З 1-го жовтня на території Донеччини стартував місячник добровільної здачі зброї. В рамках проведення операції правоохоронці гарантують громадянам звільнення від кримінальної відповідальності. Крім того, громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

Так, 54-річний місцевий мешканець звернувся із заявою про добровільну здачу мисливської рушниці ІЖ – 58. У минулому чоловік мав відповідний дозвіл на зберігання вказаної зброї, однак вирішив не подовжувати його термін.

Ще один 69-річний чоловік власник мисливської рушниці ТОЗ-34 вирішив позбутися зброї та здав її у поліцію.

А 58-річна жінка звернулася до Покровського відділу поліції із заявою про добровільну здачу газового пістолету RG-88. З’ясувалося, що цей пістолет їй залишився після смерті чоловіка.

Правоохоронці нагадують, що місячник добровільної здачі небезпечних предметів триватиме до 31 жовтня 2018 року. А за незаконне зберігання зброї та боєприпасів власникам загрожує кримінальна відповідальність та до 7 років позбавлення волі, таке покарання передбачене ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

- Реклама -