Вашу картку заблоковано: мешканець Добропільського району втратив 18 тисяч гривень

- Реклама -

«Вашу картку заблоковано» — саме з цього смс-повідомлення розпочалося спілкування потерпілого та зловмисника. Лише наступного дня чоловік виявив, що його банківський рахунок порожній і зрозумів, що це справа рук «співробітника банку». Правоохоронці встановлюють особу правопорушника.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся 44-річний мешканець міста Білозерське із заявою про те, що невідомий чоловік незаконно заволодів його грошовими коштами.

З’ясувалось, що напередодні потерпілому надійшло смс-повідомлення про те, що його банківську картку заблоковано. Також в повідомленні був вказаний номер телефону для зв’язку із «працівниками банку», яким в подальшому і скористувався постраждалий.

Так, в телефонній розмові клієнту банку було запропоновано назвати свої особисті дані та цифри, зображені на картці, що він і зробив. Потім в наступному смс чоловікові прийшов код  для швидкого розблокування картки, які він також назвав незнайомцю.

Після цього, «співробітник банку» запевнив потерпілого, що банківська операція відбулася успішно і наступного дня він може користуватися карткою в звичайному режимі. Однак, насправді це виявилося не так. Коли вранці мешканець Білозерського спробував за допомогою банківського терміналу зняти свої гроші, йому було повідомлено, що на рахунку недостатньо коштів.

Перевіривши свій грошовий залишок, чоловік виявив, що він порожній. Саме тоді потерпілий зрозумів, що це – наслідок його спілкування із «працівником банку» і вирушив до поліції.

Наразі за даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисника покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі.

- Реклама -