Прокурор Покровська відзвітував за 9 місяців роботи

- Реклама -

28 вересня в ході чергової 59-ої сесії Покровської міської ради головний прокурор міста Олександр Щепіхін відзвітував за 9 місяців роботи.

Так, за його словами, всього протягом 9 місяців 2018 року Покровським відділом поліції ГУ НП в Донецькій області розпочато 1 645  кримінальних проваджень, у 1 113 з них прийнято законне рішення.

Основні тенденції стану та структури злочинності на території                    м. Покровська та Покровського району:

— скоєно 41 особливо тяжке правопорушення, що складає 4,5 % від загальної кількості вчинених правопорушень на території міста та району;

— скоєно 188 тяжких правопорушень, що складає 20,8 % від загальної кількості вчинених правопорушень на території міста та району.

Відсоток розкриття правопорушень, за критерієм «особі повідомлено про підозру», без урахування кримінальних правопорушень минулих років, становить  на території м. Покровська  та  Покровського району 42,2 %.

«Відсоток нерозкритих кримінальних правопорушень, без урахування кримінальних правопорушень минулих років, становить – 32,3%, що свідчить про покращення показників роботи Покровського ВП, оскільки за аналогічний період минулого року відсоток нерозкритих правопорушень складав – 40%», — відзначив прокурор.

На розгляд Красноармійського міськрайонного суду для розгляду по суті спрямовано 364 обвинувальних актів, 6 з них з угодами про примирення та визнання винуватості.

До суду направлено 28 обвинувальних актів у сфері злочинів проти життя та здоров’я особи, 8 обвинувальних актів про злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 160 обвинувальних актів у сфері злочинів проти власності, 45 обвинувальних актів  щодо злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти життя населення, 4 обвинувальні акти у сфері службової діяльності.

В січні 2018 року для розгляду по суті до суду Красноармійською місцевою прокуратурою спрямовано обвинувальний акт за ч.2 ст. 307, ч.2 ст. 309 КК України відносно наркоторгівця, який сам вживав наркотики, за що раніше не однократно був засуджений, та виготовляв і продав особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований іншим особам. Вироком Красноармійського міськрайонного суду в червні цього року злочинця засуджено до 6 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного  йому майна.

Також, до суду спрямовано 4 обвинувальні акти відносно осіб, які вчинили умисні вбивства на території м. Покровська та Покровського району, у тому числі відносно охоронця одного з кафе м. Покровськ, який в лютому цього року на смерть забив руками та ногами одного з відвідувачів цього кафе. Судові розгляди за фактами умисних вбивств тривають.

За 9 місяців 2018 року закінчено досудове розслідування у 5-ти кримінальних провадженнях у сфері охорони праці, у тому числі у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 272 КК України відносно начальника дільниці, гірника підземного — інструктора з проходження виробничої практики, і електрослюсаря підземного ПАТ «ШУ «Покровське», які допустили порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, в результаті чого смертельно травмовано 19-тирічний учень гірника підземного.

Крім того, до Красноармійського міськрайонного суду спрямовано для розгляду по суті обвинувальний акт за ч.1 ст.368 КК України стосовно головного лікаря Покровської ЦРЛ за прийняття пропозиції неправомірної вигоди.

- Реклама -