Рятувальники Покровська нагадали соціально незахищеним сім`ям правила пожежної безпеки

- Реклама -

Вчора, 28 вересня,  інспекторський склад 9-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками соціальних служб для сім’ї дітей та молоді провели рейд серед сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та виховують малолітніх дітей в місті Покровськ.

Як показує статистика, найчастіше пожежі стаються саме в домівках соціально незахищених верст населення. Рятувальники відвідали кілька сімей та розповіли господарям про правила пожежної безпеки в побуті.

Також в ході рейду було приділено особливу увагу пічному обладнанню,стану електромереж та електрообладнання домівок, адже з приходом холодів більшість пожеж трапляється саме через несправність печей та електрообігрівачів. Фахівці ДСНС наголосили на необхідності проведення сезонного ТО пічного обладнання.

Також рятувальники звернули увагу дорослих на недопущенні фактів залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих, дозволу малюкам самостійно користуватись опалювальними приладами тощо. Співробітники Служби порятунку звернули окрему увагу на можливі наслідки подібної халатності.

На згадку про зустріч рейдовики залишали інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил пожежної безпеки в домівках та екстреного номеру Служби порятунку 101.

- Реклама -