У Покровському історичному музеї відкрилась виставка «Фарби життя»

- Реклама -

Вчора, 25 вересня, в стінах «Покровського історичного музею», в урочистій обстановці, було презентовано персональну виставку майстрині образотворчого мистецтв Кириловської Олени «Фарби життя».

Виставка складається з 26 картин, на яких можна побачити пейзажі та сюжети  написані олійною фарбою, рослини та тварин, які оживають за допомогою гуаші та акварелі. Роботи, які були представлені на виставці, сповнені позитиву та яскравих кольорів, адже майстриня протягом тривалого часу працює з дітьми.

«Народилася Олена Геннадіївна в м. Димитрів (сучасний Мирноград), де проживає і сьогодні. Після закінчення школи вступила до Красноармійського педагогічного училища де зрозуміла, що її покликання це мистецтво малювати, яке вона має дарувати оточуючим, — розповіли співробітники музею. — У 2008 році Олена Кириленко працевлаштувалася в Центр гармонійного розвитку дітей та підлітків «Бригантина» керівником студії образотворчого мистецтва «Живі фарби». З того часу значну частину свого життя вона присвячує саме дітям, які в свою чергу надихають її на створення нових картин».

На презентації виставки зібралися шанувальники творчості художниці та небайдужі люди. На адресу майстрині звучало багато теплих слів, всі бажали натхнення, творчих успіхів і подальшого росту на ниві мистецтва.

Після завершення презентації на юних гостей з ЗОШ №2, які теж були присутні на презентації, був проведений майстер-клас від художниці.

Презентована виставка «Фарби життя» буде діяти в Покровському історичному музеї до 11 жовтня 2018 року.

- Реклама -