Партія «Наш край»: 22 млн грн на пошук 6 нових працівників має стати останнім рішенням нинішнього голови «Нафтогазу»

- Реклама -

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» готова сплатити за пошук шістьох чиновників 22 млн грн. Компанія оголосила про відповідний тендер.

Йдеться про структурну реорганізацію «Нафтогазу», який намагається створити три дивізіони: нафтовий, газовий, переробний. Саме для керування цими структурними підрозділами «Нафтогаз» збирається підібрати кадри.

Нахабне та зухвале керівництво газового монополіста останнім часом все частіше пускається берега! У той час, коли мільйони громадян кожного місяця вимушені здійснювати важкий вибір – чи купувати їжу, чи сплачувати за комуналку – чиновники «Нафтогазу» нараховують собі багатомільйонні премії. Зараз вони вже наймають «хедхантерів» за 22 мільйона, які будуть шукати нове керівництво.

Щось у «Нафтогазі» переплутали: в їхній «Стратегії 20/20» була обіцянка збільшити обсяги видобування газу в 2020 році до 20 млрд куб. м на рік, а не платити понад 20 млн гривень за 6 нових нероб!

Партія «Наш край» вкотре закликає Уряд звільнити із посад керівний склад НАК «Нафтогазу України» та ініціювати провадження щодо керівних осіб компанії за провал урядової програми нарощування видобутку природнього газу.

Бажання «Нафтогазу» заплатити 22 млн гривень за пошук чергових високооплачуваних менеджерів на тлі запланованого підвищення тарифу на газ виглядає неадекватним для українського суспільства.

- Реклама -