У Покровську було вилучено більше 350 літрів нелегального алкоголю

- Реклама -

Під час проведення превентивного відпрацювання дільничні офіцери Покровського відділу поліції задокументували факт незаконної реалізації алкогольної продукції в одній з торгових точок на  мікрорайоні «Лазурний».

Правоохоронцями вилучено більше 350 літрів алкоголю без марок акцизного збору на загальну суму 60 тисяч гривень. Крім того була відсутня і ліцензія на реалізацію алкогольної продукції.

Вся продукція вилучена та направлена на експертизу.

Відносно власника торгової точки співробітники поліції склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 156 «Роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору» Кодексу України про адміністративні правопорушення та спрямували до суду для прийняття рішення.

Співробітники поліції будуть і надалі проводити рейди по торговим об’єктам міста, з метою виявлення фактів продажу нелегальних алкогольних та тютюнових виробів. Якщо Ви володієте інформацією з цього приводу, обов’язково повідомте про правопорушення на лінію «102».

- Реклама -