У Покровську для клієнтів пробації провели зустріч з лікарем-наркологом

- Реклама -

21 вересня в Покровському міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області було організовано зустріч клієнтів пробації з лікарем-наркологом Покровської комунально-лікувальної установи «Міський наркологічний диспансер».

Про це журналістам сайту повідомила спеціаліст з питань пробації Олена Здебська.

На зустріч були запрошені клієнти пробації, у яких при проведенні оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення було встановлено, що фактор зловживання спиртними напоями, справляє помітний шкідливий вплив на останніх та є основним фактором ризику вчинення повторного правопорушення.

Лікар розповіла про психологічні та фізіологічні передумови захворювання на алкоголізм та роз’яснила сучасні підходи до лікування цієї недуги. Також провела анонімне тестування для виявлення психологічного рівня залежності від алкоголю.

Головним завданням даного заходу було підвищити рівень мотивації клієнтів до подолання алкогольної залежності та консультування лікаря щодо вибору засобів і методів для досягнення цієї цілі, мобілізація внутрішніх цінностей і цілей суб’єктів пробації та надання їм підтримки.

- Реклама -