Гідна робота для кожного: у Добропіллі провели ярмарок вакансій

- Реклама -

Одним із найдієвіших способів надання допомоги населенню у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів, є проведення ярмарку вакансій.

20 вересня в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості «Гідна робота для кожного». Безпосереднє спілкування претендентів з різними роботодавцями у зручних умовах, під одним дахом сприяє підвищенню рівня зайнятості, ознайомленню з потребами ринку праці та шляхами підвищення якості робочої сили.

Директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць відкрила захід та підкреслила, що на теперішній час служба зайнятості стає сучасною сервісною установою – отримання послуг в службі стає більш зручним та доступним для широкого кола населення та роботодавців. Вже працює оновлений веб — портал Державної служби зайнятості – електронні кабінети роботодавців та безробітних, вакансії роботодавців та резюме шукачів роботи, корисна інформація та анонси проведення заходів, профорієнтаційна платформа для молоді та населення.

Однією з головних засад роботи з клієнтами центру зайнятості є адресний підхід у наданні соціальних послуг, виходячи з індивідуальних потреб, вимог та можливостей шукачів роботи і роботодавців.

В роботі ярмарку взяли участь 15 роботодавців, які представили актуальні вакансії на ринку праці, спілкувались з претендентами та запрошували відібраних кандидатів для подальшої співбесіди на підприємствах.

Ярмарок вакансій відвідали 99 осіб, спілкувались з роботодавцями, ознайомлювались з діяльністю підприємств та актуальними вакансіями, залишали свої резюме. А також отримували консультаційні послуги на майданчиках: «Рекрутинг», «Маю право», «Створи власний бізнес», «Моя кар’єра».

Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій, відзначили важливість проведення такого заходу, адже є можливість у коротші строки підібрати собі необхідних працівників.

- Реклама -