Представники Добропілля увійшли до складу Коаліції громадських об’єднань Сходу України

- Реклама -

19 вересня в місті Краматорськ відбулось урочисте підписання Меморандуму про спільну діяльність щодо розвитку територій, постраждалих від конфлікту в Україні.

Заходу передувало створення Коаліції дієвих громадських організацій з міст Бахмут, Добропілля, Дружківка, Вугледар, Святогірськ, Северодонецьк та Старобільськ за ініціативи Всеукраїнського благодйного фонду «Горєніє».

Як повідомляється на сайті Добропільської міської ради, документ передбачає спільну діяльність між коаліцією та органом місцевої влади. Добропілля в Коаліції представляють ГО «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» та ГО «Громадський простір «Розвиток». Перший заступник Добропільського міського голови Олексій КОРМІЛЬЦЕВ підписав Меморандум від імені виконкому міської ради.

«Діяльність підписантів в рамках співпраці буде направлена на впровадження реформ місцевого самоврядування та євроінтеграційних процесів, сприяння захисту прав та соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, що постраждали від конфлікту на Сході України, економічний розвиток регіонів, сприяння встановленню миру та порозуміння в громадах, побудови партнерства з іншими регіонами України тощо», — йдеться у повідомленні.

- Реклама -