У Добропіллі говорили про «біле рабство»

- Реклама -

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХI ст. для кожної країни світу, включаючи Україну.

Тому, з нагоди Міжнародного дня демократії, який щорічно визначає міжнародне суспільство 15 вересня, вчора,13 вересня, у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості було проведено інфосемінар на тему «Безпечна міграція, безпечне працевлаштування».

 

У заході прийняли участь представники центру зайнятості, тренер Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок Мацків Вероніка, та безробітні, зареєстровані у центрі зайнятості та незайняте населення.

Мацків Вероніка детально зупинилася на розгляді питань стосовно існуючих форм торгівлі людьми, переліку державних органів, які займаються виявленням та протидією торгівлі людьми, методів попередження,  механізму захисту постраждалих від торгівлі людьми.

По закінченні заходу присутні мали можливість особисто поспілкуватися з представником Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок та отримати відповіді на хвилюючи їх запитання.

- Реклама -