На Донеччині судитимуть трьох посадовців КП «Компанія «Вода Донбасу», дії яких призвели до загибелі 5-річної дитини у Мирнограді

- Реклама -

За процесуального керівництва Красноармійської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві) стосовно трьох посадовців Мирноградського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

Установлено, що у жовтні 2017 року під керівництвом начальника дільниці вказаного підприємства проводився ремонт трубопроводу водопостачання на одній із вулиць міста. По закінченню робіт був складений і підписаний директором підприємства акт виконаних робіт, у якому зокрема  зазначалось, що котлован після ремонту трубопроводу  засипаний, що фактично не відповідало дійсності. У свою чергу головний інженер не здійснив покладену на нього функцію щодо загального контролю за виконанням ремонтних робіт на об’єкті.

Нагадаємо, ввечері 16 квітня до поліції звернулась мешканка міста Мирноград, яка повідомила про те, що її 5-річна донька пішла гуляти та зникла. До пошуків дівчинки були задіяні співробітники поліції та рятувальники, залучилися і місцеві мешканці. Тіло дитини було знайдено поблизу будинку у ямі з водою, яка залишилася після проведення вказаних ремонтних робіт. Причина смерті: механічна асфіксія внаслідок закриття дихальних шляхів водою при утопленні.

- Реклама -