Таланти Добропільського району взяли участь у фестивалі «Степова перлина»

- Реклама -

Міжрегіональний мистецький фестиваль хореографії, вокалу, та декоративно-прикладної творчості «Степова перлина» вже в восьме прогримів на повну потужність.  На ньому діти, молодь та дорослі розкривають свої таланти. Приймав фестиваль цього року Межівський район.

Свято тривало три дні. У різних мистецьких номінаціях змагалися творчі колективи та солісти із трьох областей України – Дніпропетровської, Донецької та Запорізької.

Програма фестивалю включала виставку-ярмарок робіт народних майстрів з вишивки, різьби по дереву та живопису. Можна було спробувати страви національної кухні. Вже традиційно Добропільський район цьогоріч представляли – Аліса Кравченко, солістка Добропільського СБК, Євгенія Рязанцева, солістка Вірівського СБК, а також народний фольклорний колектив «Світанок», народний вокальний колектив «Джерело» Світлівського БНТ,  народний вокальний ансамбль «Мрія» і хореографічний  колектив  «Натхнення» Святогорівського МБК.

Добропільські таланти посіли призові місця: Євгенія Рязанцева – І місце, Аліса Кравченко – ІІ місце, народний фольклорний колектив «Світанок» – І місце, народний вокальний ансамбль «Мрія» – ІІ місце, хореографічний  колектив  «Натхнення» посів ІІІ місце та отримав запрошення влітку 2019 року до Болгарії. У номінації декоративно-прикладна творчість Олена Брашнікова із с. Шилівка зайняла І місце.

- Реклама -